באתר Canvasim מבית רשת קופימדיה ניתן להזמין הדפסות על קנבס עבורכם, כמתנה ליקרים ללבכם ולשלל מטרות אחרות. מדובר בתמונות המודפסות על ידינו באמצעים מתקדמים על בד קנבס 100% כותנה, אותן ניתן לאסוף בקלות מסניף קופימדיה בחיפה.

 

הכי נוח שיש

 

אם חשבתם שבשביל לקבל הדפסות על קנבס חיפה תצטרכו לכתת רגליים בין חנויות ולהסתבך עם מונחים טכניים מורכבים, כדאי שתחשבו שוב. באתר שלנו תהליך ההזמנה הוא הכי פשוט ונוח שיש. הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא כמובן לבחור תמונה. תוכלו לעשות זאת מתוך המאגר שלנו שמציע תמונות ממגוון קטגוריות כמו בעלי חיים, נוף עירוני, איטליה, ניו יורק, ציפורים, נופים, שקיעות וכדומה. בתוך כך, יש גם לבחור את גודל התמונה המבוקשת. אפשרות נוספת ופופולארית במיוחד היא כמובן לבחור תמונה שצילמתם בעצמכם באמצעות הטלפון הנייד או במצלמה, ולהעלות אותה אל המערכת שלנו בקליק. לאחר ביצוע התשלום אנו נדאג להדפיס את התמונה או התמונות שבחרתם בצורה האיכותית ביותר, ברזולוציה גבוהה ובצבעוניות מושלמת (אפשר גם לבחור שחור-לבן). יש לציין כי ניתן להוסיף לתמונה אפקטים שונים ולבחור גם בסוג העיטוף שלה (פאות לבנות,שחורות, עיטוף גלריה או ללא עיטוף בכלל) – וגם זאת באופן קל ופשוט דרך האתר.

 

בדרך זו אתם מתכננים בעצמכם הדפסת תמונות על קנבס חיפה ויודעים בדיוק איך תיראה התמונה שתקבלו מאיתנו. את תכנון התמונה תוכלו לבצע בכל זמן שנוח לכם, עם כוס קפה ביד ובחירה רגועה ונוחה מהמחשב או מהנייד.

 

הופכים את הזיכרונות ליצירות אומנות מרגשות

 

בעידן הנוכחי לכל אחד מאיתנו יש אלפי תמונות על הנייד, על המחשב או בענן ופעמים רבות הן פשוט "נשכחות" באחסון הדיגיטאלי. יחד עם זאת, באמצעות הדפסות על קנבס ניתן להפוך אותן ליצירות אומנות של ממש המפארות את הסלון, חדר הילדים, המטבח או חדר השינה. זאת מפני שהקנבס והטכנולוגיה שלנו הופכים את התמונה למקצועית כמו תמונות שרואים בגלריות ובמוזיאונים לאומנות. אין ספק שמדובר בדרך נהדרת להתרגש, לקבל מחמאות, להיזכר ברגעים נפלאים או לרגש את מי שאתם מעניקים לו את התמונה כמתנה.

 

הדפסה על קנבס בחיפה אפשרית כבר עכשיו דרך האתר שלנו ב- 3 צעדים פשוטים. המעוניינים במידע נוסף ובסיוע מוזמנים להתקשר אלינו בטלפון 054-8056035.