תמונות המודפסות על קנבס הופכות את הצילומים שלכם ליצירת אומנות של ממש, שאפשר לתלות בכל חדר בבית או במשרד. יש המון אפשרויות וחופש משחק עם ההדפסות, ואחת מהן היא הכנת קולאז' תמונות על קנבס שמעלה את היצירה לרמה גבוהה אף יותר.

 

איך יוצרים את הקולאז'?

 

עיצוב קולאז' תמונות על קנבס אמנם נותן תוצאה מרהיבה, מודרנית ומתוחכמת, אך למעשה קל מאוד ליצור אותו. את הקולואז' עצמו תוכלו להכין במספר דרכים ובמידה שתתקלו בשאלות או בעיות אנו נשמח לעמד לרשותכם. כך לדוגמא, עבור הקולאז' תוכלו לבחור 3 תמונות או יותר המציגות את אותו הנושא מכיוונים שונים (למשל של ילדיכם, חברים או נופש עם המשפחה). כמו כן, אפשר לבחור רק תמונת קולאז' על קנבס אחת ואותה להציג בתצורות דומות או שונות זו מזו. בנוסף, התמונות שבוחרים יכולות לעסוק בנושאים שונים, למשל של נופים טבעיים או אורבאניים, להיות בשחור לבן או בצבעוני, ועוד היד נטויה.

 

יש לציין כי אנו מדפיסים תמונות קולאז' על קנבס איכותי ביותר העשוי ממאה אחוזים כותנה, וזאת באמצעות טכנולוגיה מתקדמת המקנה רזולוציה מעולה וצבעוניות נהדרת. יחד עם זאת, אם אתם בוחרים להשתמש בקולאז' בתמונות מתוך הנייד או המחשב שלכם, כדי לקבל תוצאות מושלמות חשוב שהתמונות יהיו באיכות גבוהה.

 

למי מתאים קולאז' על קנבס?

 

הדפסה על קנבס בקולאז' מתאימה לכל אדם שאוהב אומנות יפה ולכל מי שרוצה שהתמונות שלו יעטרו בצורה נאה ומכובדת את חדרי הבית או המשרד. כך לדוגמא, ניתן ליצור קולאז' משפחתי לתלייה בסלון או שילוב של תמונות טבע מרהיבות שצילמתם בטיולים לצורך תלייה במשרד. כמו כן, בני נוער ישמחו לקולאז' התלוי בחדרם ומציג תמונות שצילמו בעצמם, תמונות של חברים, תמונות של דמויות נערצות וכדומה. מעבר לכך, הקולאז' יכול להוות מתנה נהדרת לרגל יום נישואין, לרגל פרישה של עמית מהעבודה, לבר מצווה של חברים, ועוד.

 

חשוב לדעת שאנו מציעים קולאז' תמונות על קנבס במחיר תחרותי ונוח. זאת בזכות היותה של קופימדיה רשת גדולה ובעלת סניפים ואמצעים רבים החוסכים לכם בהוצאות. כמו כן, ההזמנה דרך אתר האינטרנט שלנו חוסכת גם היא בעלויות, וכך אפשר לקבל קולאז'ים מרהיבים באיכות הטובה ביותר שאפשר לבקש – אך במחירים סבירים בהחלט.

 

לסיוע בהכנת קולאז' תמונות על קנבס הנכם מוזמנים להתקשר אלינו בטלפון 054-8056035 או ליצור עימנו קשר דרך האתר.